Грати на гроші

Wild Gladiators ігровий слот дикі гладіатори

Гладіатори – це персонажі, котрі стали головними героями різних творів. Вони вступали в жорстокі битви, здобувши в них перемогу. Їм були не страшні різні перешкоди на шляху, адже вони легко їх долали. Ігровий автомат Wild Gladiators присвячений цим відважним героям, до пригод яких легко приєднатися на дозвіллі.

Як грати в автомат Wild Gladiators

Запустивши барабани цього апарату, можна з головою поринути у світ грандіозних подій. На задньому фоні розташувався Колізей, де проходили жорстокі бої. Можна спробувати свої сили, почавши крутити котушки. Ви з головою поринете у світ драйву та азарту, відволікшись від суєти будніх днів.

Картинки автомата яскраві та барвисті, а їхнє промальовування детальне. Серед зображень можна побачити тигрів, сановних дам, колісниць та щитів. Найменш оплачуваними вважаються гральні карти, які принесуть виплати, фіксовані у таблиці виплат. Ви зможете насолоджуватися частим формуванням виграшних поєднань, тому кількість кредитів на рахунку стрімко збільшуватиметься.

Особливо цінним є зображення бійця. Ця піктограма грає роль вайлда. Дикий символ замінить собою інші піктограми на лініях, тому призові комбінації формуються набагато частіше. З'явившись на середній котушці, боєць займе одразу три осередки, що дозволить геймерам розраховувати на найбільші призи.

Найбільше захоплення у любителів азарту викликає барабан під номером шість. Коли в його центрі з'являється множник, який варіюється від х1 до х10, виграш за вдалий прокрутка буде збільшено у відповідну кількість разів. Також бонусна котушка доповнена символом Super Wild. Таке зображення перезапустить апарат безкоштовно, після чого на кожному барабані з'явиться гладіатор.

Проведіть час у компанії сміливих бійців, які ніколи не зупиняються перед складнощами. Вони допоможуть дістатися незліченні скарби, адже досить просто здобути перемогу в битвах!