Грати на гроші

The Dog House ігровий слот собачий будинок

Любителі собак не втрачають можливості провести час із пухнастими друзями. Якщо в житті завести вихованця не вдалося, то світ віртуальних розваг готовий компенсувати цей момент. Просто запустіть барабани ігрового автомата The Dog House, щоб опинитися в яскравому світі, наповненому чотирилапими улюбленцями.

Як грати в автомат The Dog House

Якщо вам набридла суєта будніх днів та нудні вечори, саме час зіграти у цей слот. Він радує барвистим дизайном та стильним оформленням. Ви зможете провести час у компанії собак, які живуть у розкішному особняку. Вони готові поділитися своїми скарбами з людьми, які зможуть завоювати їхню довіру.

Картинки в апараті яскраві, тому вони моментально піднімають настрій. На барабанах обертатимуться ротвейлери, кістки, нашийники, такси та інші породи собак. Крім цього, стандартні зображення доповнені картковими номіналами, які приносять винагороди, прописані у таблиці виплат.

Будка - це дикий символ даного слота, який з'являється на котушках під номерами 2, 3 і 4. Він бере участь у формуванні виграшних поєднань, замінюючи собою піктограми, що відсутні, на лініях. На символі можуть з'являтись різні коефіцієнти, які враховуються під час розрахунку остаточної винагороди. Якщо в одному ланцюжку з'явиться відразу кілька диких символів, то до уваги буде прийнято кожен з множників.

Кулон як відбитки лапи грає роль скаттера апарату. Випадає картинка на 1, 3 та 5 барабанах. Якщо зібрати на екрані від трьох скатерів, можна отримати нагороду, що дорівнює п'яти загальним ставкам. Окрім цього, запуститься серія безкоштовних обертань барабанів.

На екрані з'явиться пес, що розкрутить дерев'яні котушки. На них з'явиться кількість фрі-спінів, якими скористається геймер. Після цього запустяться безкоштовні прокрутки, які ведуться за рахунок віртуального казино. Ставка залишиться незмінною, а джокери залипнуть на лініях, залишившись там до кінця бонусного раунду. Численні також візьмуть участь у розрахунку остаточної винагороди.