Грати на гроші

The Champions ігровий слот чемпіони

Чемпіонат світу з футболу – це подія, яка захоплює любителів спорту. Можна поринути у світ азарту з головою, забивши кілька голів. Ігровий автомат The Champions дозволить одержати прибуток за кожен вдалий крок. Просто запустіть його барабани, щоб вирушити у світ неймовірних подій.

Як грати в автомат The Champions

Оформлення апарату відповідає спортивній тематиці. Тут все нагадує про світ футболу, оскільки кожна деталь продумана до дрібниць. Дизайн апарату барвистий та яскравий, тому він піднімає настрій та дарує позитивні емоції.

Картинки в цьому автоматі ретельно промальовані та красиві. Це – м'ячі, футболки, воротарські рукавички, свистки суддів. Серед стандартних піктограм можна знайти карткові номінали, оформлені у відповідній тематиці апарату дизайну. На екрані формуватимуться виграшні сполучення, які принесуть винагороди, розмір яких прописаний у таблиці виплат.

Кубок грає роль дикого символу апарату. Він здатний формувати виграшні поєднання за напрямком зліва направо. Крім того, картинка замінить собою інші піктограми, яких не вистачило до появи призової комбінації.

Напис Bonus на тлі прапора країни, обраного гравцем, став скаттером автомата. З'являється піктограма на трьох барабанах, розташованих у центрі. Якщо зібрати на екрані три символи розкиду, почнеться бонусний раунд Penalty Shot Bonus Game. Геймеру потрібно пробивати пенальті на екрані, який з'явився окремо. Чим більше голів вдасться забити, тим більшою буде винагорода.

Крім цього, у слоті є опція Momentum Progressive Game. Один осередок на ігровому полі буде виділено прицілом. Його можна встановити самостійно у відповідну позицію. Змінювати положення прицілу можна у кожному новому спині. Якщо м'яч опиниться в обраному геймером місці, він перейде на новий рівень. Усі виплати будуть розраховані за примноженим коефіцієнтом.