Грати на гроші

Peking Luck ігровий слот пекінська удача

Китайська опера – це окремий світ, де немає особливих заборон. Тут актори живуть на сцені, радуючи своїми талантами. Ви можете приєднатися до них, щоб пізнати межі гострих відчуттів. Ігровий автомат Peking Luck дозволить наблизитись до світу азарту, який нікого не залишить байдужим. Ви зможете насолодитися гострими відчуттями, адже кожне обертання барабанів змусить ваше серце завмирати.

Як грати в автомат Peking Luck

Оформлення апарату дуже привабливе та барвисте. Можна насолодитися приємними емоціями та яскравими враженнями. Ви зможете поринути у світ пригод, який радує неймовірними поворотами подій.

Картинки апарату яскраві та барвисті. Вони ретельно промальовані, тому залишитись байдужим до них не зможе жоден геймер. На барабанах формуватимуться поєднання з віял, музичних інструментів, голів дракона та масок. Крім цього, в автоматі є карткові номінали, які оплачуються за мінімальними коефіцієнтами. Ви можете переглянути розміри винагород, відкривши таблицю, прикріплену до слота.

Танцівниця – це вайлд символ, який може випасти у будь-якій колонці та скласти комбінацію самостійно. Джокер представлений довгими стеками, завдяки чому можна отримати великі винагороди за успішні кроки.

Гонг є картинкою, яка оплачена незалежно від розташування на лініях. Сума виграшу буде розрахована за загальною ставкою. Якщо зібрати на екрані від трьох скатерів, то стартує серія безкоштовних обертань барабанів.

Перед початком фрі-спінів гравець має обрати один із шести предметів двічі. Розміри додаткового множника будуть відомі після того, як ви клацнете на певну річ. Коефіцієнт виграшу може становити до х18, тому на вас чекає стрімке збагачення. Якщо в розіграші з'являться ще скатери, то безкоштовні спини продовжаться. Такі бонуси чекають на кожного гравця, який вирішить поставити на кін реальну суму грошей.