Грати на гроші

Jurassic Giants ігровий слот гіганти юрського

Жахливі шаблезубі тигри та динозаври населяли планету багато років тому. Вони наводили жах на людей, оскільки виглядали жахливо. Ігровий автомат Jurassic Giants дозволить провести час у їхній компанії, щоб здобути великі нагороди за свої старання. Вам сподобається те, які емоції накриють із головою.

Як грати в автомат Jurassic Giants

На барабанах апарату обертатимуться картинки із жителями доісторичних часів. Це – мамонти з величезними бивнями, страшні динозаври, первісні дівчата, шаблезубі тигри та комарі у бурштині. Є стандартні карткові номінали, оформлені у дизайні, що відповідає обраній виробником тематиці. Головні персонажі з'являються на полі вертикальними смугами, займаючи кілька осередків. Це дозволяє частіше отримувати великі винагороди за вдалі прокрутки.

Роль вайлда грає картинка з вулканом, що вивергається. Вона з'являється на всіх котушках, крім першої. Самостійно вайлд не формує комбінації, але зображення замінить собою інші піктограми на лініях.

Діамант - це картинка, яка стала скаттером автомата. Вона випадає довгими стеками, займаючи по чотири осередки у стовпці. Якщо на екрані з'явиться три скатери, то запуститься серія фрі-спінів. Безкоштовні обертання барабанів проводяться за примноженими коефіцієнтами. Ставка не змінюватиметься, але ігровий процес проводиться на гроші віртуального казино. Коефіцієнт виплат визначається слотом автоматично. Якщо на екрані знову з'являться скатери, то фрі-спини продовжаться. Отже, кількість кредитів на вашому рахунку швидко збільшуватиметься.

Проведіть час у компанії доісторичних істот, яких не треба боятися. Вони покажуть, де ховаються незліченні багатства та скарби. Повертайте барабани, отримуючи нагороду за кожен вдалий крок. Кредити миттєво перетворяться на реальні гроші, що дозволить вам купатися в розкоші!