Грати на гроші

Extra Juicy ігровий слот дуже соковитий

Соковиті та апетитні фрукти – це найпопулярніша тематика азартних ігор. Час, проведений у компанії подібних частування, дарує максимальні винагороди. Ігровий автомат Extra Juicy дозволить перенестись у світ дивовижних пригод та гострих відчуттів. Апетитні фрукти обов'язково покажуть, де саме ховаються незліченні скарби.

Як грати в автомат Extra Juicy

Оформлення слота яскраве та яскраве, що моментально піднімає настрій. Виробник зробив вибір на користь соковитих тонів та строкатої графіки. Картинки в апараті знайомі багатьом любителям азарту. Це – апельсини, вишні, кавуни, чорниця, золоті дзвіночки. Ідентичні зображення випадають на лініях стеками по вертикалі. Виграшні комбінації формуються часто, оскільки апарат щедрий та прибутковий. Усі коефіцієнти виплат за призові поєднання прописані у табличці, що прикріплена до слота.

Діамант грає роль скаттера автомата. З'являється зображення в 1, 3 та 5 колонці. Якщо зібрати на екрані від трьох скаттерів, можна отримати винагороду в розмірі загальної ставки. Крім цього, запуститься серія фрі-спінів. Безкоштовні прокрутки проводяться за гроші віртуального казино. Базові правила гри не змінюються, але множники поступово збільшуються. Завдяки цьому кількість кредитів на рахунку швидко збільшуватиметься.

Не варто відмовляти собі в задоволенні провести час із насолодою та користю, поповнивши сімейний бюджет. Даний слот нагадає про часи молодості та реальні гральні клуби. Ви зможете повернутись у щасливе минуле, що подарує гарний настрій. Завдяки цьому вам не доведеться нудьгувати сірими вечорами після роботи, адже апарат розфарбує дні яскравими фарбами.

У вас буде можливість поринути у світ гострих емоцій та яскравих відчуттів, які піднімають настрій. Ви зможете провести час у компанії апетитних фруктів, адже вони не залишать вас без позитивних емоцій. Кожен вдалий спин даруватиме великі винагороди, які сприяють збагаченню.