Грати на гроші

Egyptian Fortunes ігровий слот єгипетське везіння

Не секрет, що світ Стародавнього Єгипту наповнений незліченними скарбами фараонів. Вони приховані в гробницях настільки ретельно, що далеко не кожна людина може дістатися до них. Ігровий автомат Egyptian Fortunes дозволить з головою поринути у світ захоплюючих пригод та яскравих подій. Забудьте про сірі будні, які наповнені нудними хвилинами.

Як грати в автомат Egyptian Fortunes

Оформлення слота барвисте та привабливе. Запустивши гру, геймер порине в атмосферу Стародавнього Єгипту, оскільки кожна деталь дизайну апарата продумана до дрібниць. Ретельне промальовування елементів дозволяє повірити в те, що ви опинилися в самому центрі подій.

Картинки даного автомата ретельно промальовані, тому вони виглядають дуже реалістично. Виграшні комбінації формуються з фараонів, бугаїв, котів та собак. Серед стандартних картинок можна побачити знайомі карткові номінали, які дають мінімальні винагороди. З коефіцієнтом виплат ви можете ознайомитись, переглянувши таблицю, прикріплену до автомата.

Таємничий знак – це дикий символ апарата, представлений кожному барабані. Картинка формує високооплачувані ланцюжки. Також вона замінить звичайні зображення, щоб геймер часто отримував призи за прокрутки.

Піраміда і сонце, що сходить, - це бонусний символ даного слота. З'являється піктограма на котушках 1, 3 та 5. Якщо зібрати на екрані від трьох бонусних картинок, запустяться безкоштовні обертання барабанів.

Джокер і три символи, які старші за нього, запускають опцію Energy Spins. Якщо джокер, бик або кіт складуть призове поєднання, запустяться респини. Вони можуть продовжуватись, якщо на екрані знову з'являться такі зображення.

Перед початком серії фрі-спінів слот автоматично вибере три основні символи. Під час прокручування на екрані будуть формуватися комбінації з цих зображень. Отже, виграшних ланцюжків буде набагато більше. Джокери можуть з'являтися на барабанах під номерами 2 та 4. Приєднайтесь до жителів Стародавнього Єгипту, щоб отримати море гострих відчуттів та яскравих емоцій!