Грати на гроші

Dragon Kingdom ігровий слот Королівство Драконів

Дракони – це вогнедишні істоти, які стали героями багатьох творів. Вони охороняють незліченні скарби, але дістатись до них зможуть лише відважні люди. Ігровий автомат Dragon Kingdom дозволить поринути у світ пригод та гострих відчуттів. Запустіть його барабани, щоб забути про нудьгу і суєти будніх днів.

Як грати в автомат Dragon Kingdom

Оформлено цей слот у барвистому та привабливому дизайні. Він тішить своєю графікою, яку неможливо залишити поза увагою. Азартна розвага дозволить з головою поринути у світ вогнедишних істот, які обов'язково допоможуть дістатися багатств.

Картинки даного апарату ретельно промальовані. Вони виглядають красиво та реалістично. Комбінації будуть формуватися з головних персонажів автомата, дівчат з рудим волоссям та маленьким драконом на руках. Крім цього, набір стандартних зображень доповнений картковими номіналами, які приносять мінімальну винагороду. Дівчина дає найбільші призи, оскільки за п'ять зображень можна отримати 500 кредитів. Також піктограма буде оплачена навіть у тому випадку, якщо вона займе лише два осередки на полі.

Дракон, що розправив крила, грає роль дикого символу гри. Він замінить собою ті картинки, яких забракло до появи виграшної комбінації. Завдяки цьому у любителів азарту буде набагато більше шансів здобути перемогу.

Скаттером слота стала картинка із написом Free Spins. Якщо зібрати на екрані від трьох подібних зображень, запуститься серія фрі-спінів. Під час безкоштовних прокруток виплати запропоновані за збільшенням коефіцієнтів. Серію фрі-спінів буде продовжено, якщо на екрані знову з'являться скатери.

Ви можете поринути у світ, в якому живуть щедрі дракони, у зручний для вас час. Просто запустіть цей слот, щоб відмовитися від банальних подій та суєти великого міста. Вдалі обертання барабанів обіцяють великі винагороди, що дозволить швидко збагатитися.