Грати на гроші

DaVinci's Treasure ігровий слот скарби да Вінчі

Леонардо Да Вінчі – знаменитий художник епохи Відродження. Можливо, ви й не могли подумати, що він приховував незліченні багатства? Ігровий автомат DaVinci's Treasure оповідає історію художника, який творив справжні шедеври. З-під його пензля з'являлися витвори мистецтва, які викликають фурор серед людей.

Як грати в автомат DaVinci's Treasure

Шикарне оформлення апарату піднімає настрій із перших хвилин гри. Тут все нагадує про те, що ви у світі найбільшого художника. Леонардо Да Вінчі із задоволенням поділиться з вами своїми секретами, які призведуть до достатку та багатства.

Картинки цього слота яскраві та яскраві. Вони відповідають тій тематиці, яку вибрав виробник. На барабанах формуватимуться комбінації з арбалетів, старовинних компасів, рюкзаків та книг. Головний персонаж слота є символом, що скечується, який заповнює котушки, приносячи максимальні виплати.

Вайлодм у даному апараті є портер Леонардо Да Вінчі, який доповнений відповідним написом. Він замінить собою інші піктограми на барабанах, тому гравець зможе отримувати часті та великі винагороди.

У цій грі можна активувати відразу три бонусні опції, якщо зібрати на екрані від трьох картинок із пристроєм для шифрування. Функція Map Quest має на увазі під собою появу на екрані карти скарбів, яка складається з 23 окремих осередків. Потрібно обертати барабани, щоб просуватися нею, досягаючи нових вершин. Максимальний виграш може перевищувати розмір початкової ставки у 100 разів.

Функція Free Spins передбачає запуск серії безкоштовних обертань барабанів. Гравець отримує 12 фрі-спінів із множником х1. Повторне випадання скаттерів продовжує прокрутки та збільшує коефіцієнт виплати. Максимально доступна кількість обертань – 60 з множником х5.

Є опція Prize Picker, при активації якої гравець побачить однакові скрині. Необхідно вибрати один із них, щоб отримати певну винагороду. Ви не залишитеся з порожніми руками, оскільки віртуальний заклад дарує великі нагороди за старання.