Грати на гроші

Chilli Heat ігровий слот жаркий перець

Мексика – це країна, де неможливо нудьгувати. Тут відбуваються карнавали та інші заходи, які дарують максимум позитивних емоцій. Ігровий автомат Chilli Heat дозволить кардинально змінити звичну обстановку, яка встигла набриднути. Ви зможете скуштувати текіли та гострого перцю, щоб відволіктися від суєти будніх днів та шуму великого мегаполісу.

Як грати в автомат Chilli Heat

Картинки у цьому слоті барвисті та ретельно промальовані. На барабанах обертатимуться музиканти з гітарою, собачки, гострий перець, текіла та лайм. Навіть звичайні карткові номінали оформлені у незвичайному дизайні, що відповідає тематиці слота. Мексиканський стиль простежується в кожній деталі.

Логотип грального автомата грає роль вайлда. Сам собою він не оплачується, але допомагає сформувати виграшне поєднання на барабанах. Джокер йде в колонках довгими стеками, що дозволяє швидше заробити велику суму.

Скаттером цього апарату стало вусате сонце. Воно з'являється на котушках під номерами 2, 3 та 4. Якщо зібрати на екрані від трьох скаттерів, то запуститься серія фрі-спінів. З котушок зникнуть літери, тому геймер отримуватиме лише дорогі поєднання символів.

Мішок із грошима є бонусною картинкою. Випавши на екрані, зображення «залипне» в осередку, а гравець отримає три прокрутки барабанів. Кожен новий символ продовжує безкоштовні обертання котушок. Коли респини завершаться, всі значення, вказані на мішках, сумуються. Гроші будуть перераховані на рахунок геймера, тому залишитись з порожніми кишенями просто неможливо.

Проведіть час у Мексиці, яка радує своїми захоплюючими подіями. Ви зможете стати учасником карнавалу, отримавши море гострих відчуттів. Яскраві емоції накриють із головою теплими хвилями адреналіну. Кожен вдалий прокрут обіцяє великі винагороди, які просто неможливо залишити без уваги!