Грати на гроші

5 Lions Gold ігровий слот золоті леви

Ви хочете урізноманітнити сірі та нудні будні яскравими емоціями? Тоді ігровий автомат 5 Lions Gold розроблений спеціально для вас. Любителі азарту зможуть провести час у компанії золотих левів. Істоти щедро обсипають дощем із монет, допомагаючи гравцям збагатитися.

Як грати в автомат 5 Lions Gold

Слот оформлений у синіх та золотих тонах. Котушки обрамлені золотистою облямівкою, що надає автомату особливої ​​розкоші та презентабельності. Геймер з головою порине у світ гострих відчуттів, забувши про суєту великого міста.

Барабани автомата наповнені барвистими зображеннями. Тут можна побачити статуетки, виготовлені у вигляді різних тварин. Є стандартні карткові номінали, оформлені у відповідному дизайні тематиці. Найдорожчим вважається картинка з драконом, оскільки комбінація з п'яти піктограм приносить винагороду, розмір якої більший за початкову ставку в 7 разів.

Золота голова лева – це вайлд даного апарату. Піктограма підмінить собою знаки, яких забракло до формування виграшної комбінації. Голова лева не може замінити інь янь, який грає роль скаттера.

Символ розкиду, з'явившись на екрані в кількості від трьох штук, запускає серію фрі-спінів. Геймер самостійно вибирає кількість прокруток та множник із запропонованих варіантів. Ставки робитиме віртуальне казино, що дозволить зробити ігровий процес щедрішим та прибутковим.

Під час будь-якого прокрутки на полі може з'явитись Бог багатства. Він активує функцію джек-поту. Геймер побачить ігрове поле розміром 3х3, яке усіяне золотими монетами. Після збору трьох однакових написів можна отримати один із джек-потів.

Запустіть цей слот на дозвіллі, щоб насолодитися світом розкоші та багатства. Вам складуть компанію леви із чистого золота, які обов'язково покажуть, де ховаються скарби. Варто з ними подружитися, щоб стати багатшим і насолодитися захоплюючим проведенням часу.